Parduodami nauji namai užmiestyje

Pakalvių kvartalas - namai Klaipedos rajone, Trušelių k., Gertlaukių g. parduodame pastatytą 80 kvm namą

Pakalvių kvartalas - namai Klaipedos rajone, Trušelių k., Gertlaukių g. parduodame pastatytą 80 kvm namą. Suteikiama 5 m. garantija.

Apie Kvartalą

Tai naujas, dviejų gatvių gyvenamasis kvartalas Klaipėdos priemiestyje. Jį sudaro dvi naujos Gertlaukių ir Pakalvių gatvės. Šalia yra tiek jau pastatytų bei pilnai užbaigtų kvartalų, tiek naujai kaimynystėje besistatančių kvartalų.

Naują kvartalą sudarys vieno buto ir trijų butų namai. Pirmieji namai jau pastatyti.

Pakalvių kvartalas - planas - sklypai Klaipėdos rajone Trušelių k. Gertlaukių g. parduodami sklypai su visomis komunikacijomis

Išskirtinumai:
- Ekonominės klasės būstas, skirtas nedidelei šeimai, viengungiui, senjorams, studentui. Namo plotas 79.84 m2.
- Minėtas kvartalas lengvai pasiekiamas nuo Klaipėdos miesto centro. Važiuojant Liepų gatve nuo Klaipėdos miesto Jaunystės gatvės tik 3,6 km.

Privalumai:
- Būstas statomas kokybiškai, nes rangovai esame mes patys, UAB „Pamario statyba“. Visi įmonės darbuotojai turi ilgametę darbinę ir statybų teisės aktus atitinkančią patirtį. Po statybos užbaigimo namams suteikiamas garantinis laikotarpis.
- Butuose bus įrengtas dujinis šildymas ir atlikta dalinė apdaila.
- Lauko gerbūvis bus sutvarkytas pilnai su asfaltuota gatve ir gatvių apšvietimu. Kvartalo teritorija bus aptverta ir įvažiavimas į kvartalą bus kontroliuojamas pakeliamu užtvaru.
- Atskiri sklypai nebus aptverti tvoromis, o tik atskirti gyvatvore. Tačiau nebus prieštaraujama, jeigu gyventojai panorės apsitverti savo žemės sklypą tam tikra tvora, suderinus su namo kaimynais ir bendrijos pirmininku.
- Kvartalo administravimui bus įsteigta bendrija iš pirmųjų butų įsigijusių asmenų, kurie mokės nario mokestį už kvartalo priežiūrą. Mokesčio dydį spęsite Jūs, kuris priklausys nuo to, kiek bendrija panorės investuoti į kvartalo papildomą infrastruktūrą (gėlynai, ir panašiai).

Po to kai bus užstatyti visi žemės sklypai, UAB „Pamario statyba“ bendrijai neatlygintinai perduos žemės sklypą, kuris buvo skirtas suformuoti gatvėms ir inžineriniams tinklams įrengti.

Namo planas

Namo planas, Namai Pakalvių kvartale, Klaipėdos priemiestyje

Galerija – namo statybos darbai

Namo fasadas

Namo fasadai, Namai Pakalvių kvartale, Klaipėdos priemiestyje

Vieta žemėlapyje
Sutrumpinta žemėlapio nuoroda: https://goo.gl/G4uM14

Jei norite, galite atsisiųsti žemėlapį kaip nuotrauką paspaudę šią nuorodą.