Parduodami nauji butai užmiestyje

Parduodami nauji butai Klaipėdos užmiestyje Triušeliuose - butas 1

Parduodamas kotedžas Pakalvių kvartale, Klaipėdos r. sav., Trušelių k., Gertlaukių g. - 8000 eur nuolaida

Parduodamas kotedžas Pakalvių kvartale, Klaipėdos r. sav., Trušelių k., Gertlaukių g. - Suteikiame 5 m. garantiją

Apie Kvartalą

Tai naujas, dviejų gatvių gyvenamasis kvartalas Klaipėdos priemiestyje. Jį sudaro dvi naujos Gertlaukių ir Pakalvių gatvės. Šalia yra tiek jau pastatytų bei pilnai užbaigtų kvartalų, tiek naujai kaimynystėje besistatančių kvartalų.

Naują kvartalą sudarys trijų butų namai. Pirmieji trijų butų namai jau pastatyti.

Pakalvių kvartalas - planas - sklypai Klaipėdos rajone Trušelių k. Gertlaukių g. parduodami sklypai su visomis komunikacijomis

Išskirtinumai:
- Minėtuose namuose suprojektuoti trys vienodos kvadratūros butai. Tai ekonominės klasės būstas, skirtas nedidelei šeimai, viengungiui, senjorams, studentui. Butas išdėstytas per du aukštus. Buto plotas 78.69 m2.
- Minėtas kvartalas lengvai pasiekiamas nuo Klaipėdos miesto centro. Važiuojant Liepų gatve nuo Klaipėdos miesto Jaunystės gatvės tik 3,6 km.

Privalumai:
- Nors būstas ir ekonominės klasės, tačiau bus statomas kokybiškai, nes rangovai esame mes patys, UAB „Pamario statyba“. Visi įmonės darbuotojai turi ilgametę darbinę ir statybų teisės aktus atitinkančią patirtį. Pastatytiems namams bus suteiktas garantinis laikotarpis po statybos užbaigimo.
Būsto, kuris yra pastatytas ūkio būdu (kaip mes vadiname grupės žmonių, įgijusių verslo liudijimą, bet nebūtinai įgijusių teisę atlikti tuos darbus) darbų kokybė dažnai būna abejotina. Be to jiems neprivalu suteikti garantinio laikotarpio po statinio užbaigimo.
- Butuose bus įrengtas dujinis šildymas ir atlikta dalinė apdaila. Lauko gerbūvis bus sutvarkytas pilnai su asfaltuota gatve ir gatvių apšvietimu. Kvartalo teritorija bus aptverta ir įvažiavimas į kvartalą bus kontroliuojamas pakeliamu užtvaru. Atskiri sklypai nebus aptverti tvoromis, o tik atskirti gyvatvore. Tačiau nebus prieštaraujama, jeigu gyventojai panorės apsitverti savo žemės sklypą tam tikra tvora, suderinus su namo kaimynais ir bendrijos pirmininku.
- Kvartalo administravimui bus įsteigta bendrija iš pirmųjų butų įsigijusių asmenų, kurie mokės nario mokestį už kvartalo priežiūrą. Mokesčio dydį spęsite Jūs, kuris priklausys nuo to, kiek bendrija panorės investuoti į kvartalo papildomą infrastruktūrą (gėlynai, ir panašiai).

Po to kai bus užstatyti visi žemės sklypai, UAB „Pamario statyba“ bendrijai neatlygintinai perduos žemės sklypą, kuris buvo skirtas suformuoti gatvėms ir inžineriniams tinklams įrengti.

Galerija – butų statybos darbai

Vieta žemėlapyje
Sutrumpinta žemėlapio nuoroda: https://goo.gl/G4uM14

Jei norite, galite atsisiųsti žemėlapį kaip nuotrauką paspaudę šią nuorodą.